BERT JOHNNY NILSSON. Komposition med fickur, färglitografi, signerad B. Johnny Nilsson -69.

232473. BERT JOHNNY NILSSON. Komposition med fickur, färglitografi, signerad B. Johnny Nilsson -69.

341/400, ramstorlek 50 x 38 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 459