SNÖSKOR, ett par, trä, skinn, 1900-tal.

2323743. SNÖSKOR, ett par, trä, skinn, 1900-tal.

Bundna med senor på stomme av trä.
Längd ca 150 cm.
Bredd ca 30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 150 cm.
Bredd ca 30 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 665