LJUSSTAKAR BAROCK. 2 st, 1700-tal, malm och brons.

2323733. LJUSSTAKAR BAROCK. 2 st, 1700-tal, malm och brons.

1 st ljusstake i brons, höjd 18 cm
1 st ljusstake i malm , höjd 17 cm.

Malmljusstaken är lagad vid foten, i övrigt, ålders-och bruksrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 521