METALLFÖREMÅL, nysilver med mera, 1900-tal.

232354. METALLFÖREMÅL, nysilver med mera, 1900-tal.

Bestick med mera.

Slitage, inskription.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bestick med mera.

Slitage, inskription.

Antal besök: 1 470