PARTI SILVER, 17 delar tot vikt 197 gram samt MYNT, 1 rubel 1899.

23235. PARTI SILVER, 17 delar tot vikt 197 gram samt MYNT, 1 rubel 1899.

Kopp, 830s, höjd ca 7 cm.
12 kaffeskedar, delvis förgyllda, 11 cm.
Skål, MH 830s, dia 7 cm.
3 mindre skedar, längd 6,5 - 7,5 cm.

Mynt, 1 rubel 1899, dia ca 3,3 cm.

Gravyrer. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kopp, 830s, höjd ca 7 cm.
Skål, MH 830s, dia 7 cm.

Gravyrer. Slitage.

Antal besök: 968