PELARBORD med intarsia, rokoko-stil, 1900-talet.

232348. PELARBORD med intarsia, rokoko-stil, 1900-talet.

Pelarbord med intarsiadekor i form av växtlighet
Höjd 62 cm
Diameter ca 50 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 62 cm
Diameter ca 50 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 797