LJUSSTAKAR, 1-par, förgylld mässing, lyrmodell.

2323402. LJUSSTAKAR, 1-par, förgylld mässing, lyrmodell.

Höjd ca 21 cm.

Bruksslitage. Smärre ytslitage. Saknas en detalj på ena ljusstaken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 21 cm.

Antal besök: 436