GEORG JENSEN. Jubileumsskedar, 12 st, förgyllt sterling silver.

232304. GEORG JENSEN. Jubileumsskedar, 12 st, förgyllt sterling silver.

Längd 15 cm, vikt tillsammans ca 500 gram.

Mindre åldersslitage.

Georg Jensen (1866–1935)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre åldersslitage.

Georg Jensen (1866–1935)

Antal besök: 1 316