Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Glas
Övrigt
MONIKA BACKSTRÖM. Skulptur, glas, Kosta glasbruk, 1900-tal.
232299. MONIKA BACKSTRÖM. Skulptur, glas, Kosta glasbruk, 1900-tal.
Höjd 28 cm.
Mindre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 28 cm.
Mindre slitage.
Kalmar Auktionsverk
823