HÄNGSKÅP, hörnmodell, 1700-tal.

232271. HÄNGSKÅP, hörnmodell, 1700-tal.

Längd 70 bredd 44 höjd 78 cm.

Slitage, skador, färgbortfall, renoverad, senare bemålning, maskstungen.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 70 bredd 44 höjd 78 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 807