HÄNGSKÅP, Orientaliskt, 1900-tal.

23225. HÄNGSKÅP, Orientaliskt, 1900-tal.

Längd 31, bredd 17, höjd 46,5 cm.

Slitage, lås och nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 778