VINGLAS samt Skål, glas, Orrefors glasbruk, 1900-tal.

232255. VINGLAS samt Skål, glas, Orrefors glasbruk, 1900-tal.

8 Vinglas , höjd 18 cm.
Skål, etikettmärkt Orrefors.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 Vinglas , höjd 18 cm.
Skål, etikettmärkt Orrefors.

Mindre slitage.

Antal besök: 935