OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på duk, Holländsk vy, 1800-talets första hälft ,otydligt signerad.

232228. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på duk, Holländsk vy, 1800-talets första hälft ,otydligt signerad.

75 x 110 cm.

Skador, slitage, kackeleringar, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

75 x 110 cm.

Antal besök: 1 097