DEKORELEMENT, i form av änglahuvuden, skuret trä, troligtvis 1700-tal.

23220. DEKORELEMENT, i form av änglahuvuden, skuret trä, troligtvis 1700-tal.

Bär spår av kredering, höjd 15 resp. 14 cm.

Slitage, skador, lagningnar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador, lagningnar.

Antal besök: 1 005