SCHOU ANDERSEN. teak matstol.

SCHOU ANDERSEN. teak matstol.
2321873. SCHOU ANDERSEN. teak matstol.

Schou Andersen, matstol i teak, dansk design. Högt talat ryggstöd, sits något klädd och täckt av ljus Alcantara.

cca H95cm x Sh 45 cm x B48cm x D45cm.

I gott skick. Små tecken på användning är närvarande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 584