TEKANNOR, 3 st, tenn, Orientaliska.

23215. TEKANNOR, 3 st, tenn, Orientaliska.

Höjd 10 - 18 cm.

Slitage, mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10 - 18 cm.

Slitage, mindre bucklor.

Antal besök: 1 070