STOLAR, ett par, rokokostil, 1900-tal.

232128. STOLAR, ett par, rokokostil, 1900-tal.

Ryggstödets höjd 93, sitthöjd 43 cm.

Bruksslitage samt maskstungen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 595