OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Flodlandskap med svanar, olja på duk, otydligt signerad.

232062. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Flodlandskap med svanar, olja på duk, otydligt signerad.

50 x 61 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 61 cm.

Antal besök: 661