ARMATURER 2 st samt TAKKROK, trä, 1900-talets början.

232049. ARMATURER 2 st samt TAKKROK, trä, 1900-talets början.

Diameter ca 16 - 18 cm.

Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 16 - 18 cm.

Slitage, färgbortfall.

Antal besök: 947