GÖRAN IVARSON. "Dvärg fångar ängel", litografi, signerad och numrerad 13/32.

232026. GÖRAN IVARSON. "Dvärg fångar ängel", litografi, signerad och numrerad 13/32.

Bildyta 70 x 50 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 70 x 50 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 148