FISKARGUBBAR, 2 stycken, olja på duk, signerade Klintberg & Tornö.

232012. FISKARGUBBAR, 2 stycken, olja på duk, signerade Klintberg & Tornö.

28 x 22,5 samt 28 x 22 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

28 x 22,5 samt 28 x 22 cm.

Antal besök: 1 255