Set med 2 styluskonst.

Set med 2 styluskonst.
2319797. Set med 2 styluskonst.

1x ”3 herdar”, kol på papper, otydligt signerad ”Hans Günther Lehmann”? och daterad '25', arkstorlek ca. 35x22cm,
1x A.Weber, mor och barn på skogsstigen, litografi, signerad längst ner till höger i plåten, arkstorlek ca 23,5x35,5cm
oinramad.

små tecken på ålder och användning.

Gör en kostnadsfri värdering!

oinramad.

Adress

Friedrich-Ebert-Straße 2
61118 Bad Vilbel
Tyskland

Placering
Auctionet HL
Antal besök: 245