2319797. Set med 2 styluskonst.
1x ”3 herdar”, kol på papper, otydligt signerad ”Hans Günther Lehmann”? och daterad '25', arkstorlek ca. 35x22cm,
1x A.Weber, mor och barn på skogsstigen, litografi, signerad längst ner till höger i plåten, arkstorlek ca 23,5x35,5cm
oinramad.
oinramad.