OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Segelbåt Gerda Pataholm, akvarell, monogramsignerad S.R.

231977. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Segelbåt Gerda Pataholm, akvarell, monogramsignerad S.R.

Bildstorlek 25 x 20 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildstorlek 25 x 20 cm.

Antal besök: 1 033