EVIGHETSKALENDER, mässing, Indien.

2319561. EVIGHETSKALENDER, mässing, Indien.

Diameter 17,5 cm
Spänner över 1700-tal till 2000-tal.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 17,5 cm

Bruksskick.

Antal besök: 834