FÅTÖLJ i grönt skinn, 1970-tal.

231955. FÅTÖLJ i grönt skinn, 1970-tal.

Rygghöjd 75 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 75 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 1 281