ERIK OLE JØRGENSEN. Soffa modell EJ 220, tre-sits, 1990-tal.

2319395. ERIK OLE JØRGENSEN. Soffa modell EJ 220, tre-sits, 1990-tal.

Tillverkad för Fredericia Furniture. Lösa plymåer klädda i vit textil.

Längd 212 cm, djup 86 cm, höjd 73 cm samt sitthöjd 42 cm.

Textil något smutsig, bruksslitage, repor och skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 124