BENGT OLSON. Litografi, hamnmotiv, signerad.

231938. BENGT OLSON. Litografi, hamnmotiv, signerad.

36x53 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bengt Olson (Född 1930)

Gör en kostnadsfri värdering!

36x53 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bengt Olson (Född 1930)

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 862