EN GRUPP AV MÄSSING DROP LÅDA HANDTAG.

2319025. EN GRUPP AV MÄSSING DROP LÅDA HANDTAG.

1700-tal och senare, tillsammans med fyra andra med täckbricka.

Slitage i proportion till ålder och användning.
Inte garanterat.

Tema

Knobs and Knockers

Gör en kostnadsfri värdering!

Inte garanterat.

Tema

Knobs and Knockers

The Auction Hub
Antal besök: 151