MATBORD, G T Rackstraw, England, 1900-tal.

231893. MATBORD, G T Rackstraw, England, 1900-tal.

Diameter ca 121,5 cm. Höjd ca 69 cm.
En iläggsskiva 61 cm.

Slitage, omfattande fläckar, repor, ställvis blekt, fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

En iläggsskiva 61 cm.

Antal besök: 2 777