KÄPP / SVÄRD, 1900-tal.

KÄPP / SVÄRD, 1900-tal.
2318879. KÄPP / SVÄRD, 1900-tal.

Totallängd ca 91 cm.

Bruksslitage, ett mindre beslag saknas möjligen, slidan med sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totallängd ca 91 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 975