GÖTEBORGSSTOLAR 1 par, 1900-tal.

231872. GÖTEBORGSSTOLAR 1 par, 1900-tal.

Lös sits.

Slitage, fläckar, mindre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lös sits.

Antal besök: 583