FÅTÖLJ, tyg Carl Malmsten?, 1800-1900-tal.

231844. FÅTÖLJ, tyg Carl Malmsten?, 1800-1900-tal.

Rygghöjd 92 cm.
Sitthöjd 42 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 92 cm.
Sitthöjd 42 cm.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 687