RÄLS, LOK och VAGNAR, Märklin, Tyskland.

231832. RÄLS, LOK och VAGNAR, Märklin, Tyskland.

4 lok, 5 vagnar, räls.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 lok, 5 vagnar, räls.

Slitage, skador.

Antal besök: 901