TÅGBANEMODELLER, bland annat Heljan, Pola, Faller samt TÅGSETT, 8 delar, Märklin.

231828. TÅGBANEMODELLER, bland annat Heljan, Pola, Faller samt TÅGSETT, 8 delar, Märklin.

Tågsett 2915.
Hus, tunnel, kyrka.
Höjd ca. 4-19 cm.

Slitage, skador. Tågsett ej komplett.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tågsett 2915.
Hus, tunnel, kyrka.
Höjd ca. 4-19 cm.

Antal besök: 1 140