BORDSUR, maritimt, Usher & Cole, London, chronometer.

2318111. BORDSUR, maritimt, Usher & Cole, London, chronometer.

Signerad Usher & Cole London 8253. Höjd ca 19 cm. Mässings handtag samt detaljer i mässing. Mahogny.

Slitage, fläckar, enstaka torrspricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 913