VÄGGSKÅP, allmoge, 1800-tal.

VÄGGSKÅP, allmoge, 1800-tal.
231697. VÄGGSKÅP, allmoge, 1800-tal.

Väggskåp, allmoge
Bredd 57 cm
Djup 41 cm
Höjd 68 cm.

Bruksslitage, saknar nyckel.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Väggskåp, allmoge
Bredd 57 cm
Djup 41 cm
Höjd 68 cm.

Bruksslitage, saknar nyckel.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 069