ANNETTE HIMSTEDT. Docka, "Friederike", Puppen-Kinder.

2316796. ANNETTE HIMSTEDT. Docka, "Friederike", Puppen-Kinder.

Längd ca 73 cm.

Bruksslitage,repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 73 cm.

Bruksslitage,repor.

Antal besök: 1 822