LJUSSTAKAR, 1 par, Bengt Edenfalk, Kosta Boda.

231616. LJUSSTAKAR, 1 par, Bengt Edenfalk, Kosta Boda.

Höjd 25,5 cm.

Smärre slitage, mindre repor, en ljusstake med nagg under fot, en ljusstake med tillverkningsdefekt längs övre ytterkant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25,5 cm.

Antal besök: 4 146