EINAR NORELIUS. "Den förtrollade grodan". Etsning. Signerad och numrerad 254/310.

231604. EINAR NORELIUS. "Den förtrollade grodan". Etsning. Signerad och numrerad 254/310.

24 x 20 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

24 x 20 cm.

Antal besök: 2 724