DAGBÄDD/SOFFA, 1800/1900-TAL.

231573. DAGBÄDD/SOFFA, 1800/1900-TAL.

Längd 162, bredd 72, höjd 84 cm.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor.

Antal besök: 767