KAFFE/TESERVIS, ca 23 delar, porslin, Louis Regout & Zoon, Maastricht.

23155. KAFFE/TESERVIS, ca 23 delar, porslin, Louis Regout & Zoon, Maastricht.

Tekanna.
Gräddkanna.
Sockerskål med lock.
Fat, dia 16 cm.
9 koppar med 11 fat.
10 fat, dia 14 cm.

Slitage/Skador. Övergripande nagg. Sprickor i två koppar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tekanna.
Gräddkanna.
Sockerskål med lock.
Fat, dia 16 cm.
9 koppar med 11 fat.
10 fat, dia 14 cm.

Antal besök: 1 576