Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
LENNART FOLIN. Interiör med katter. Olja på duk, signerad.
231549. LENNART FOLIN. Interiör med katter. Olja på duk, signerad.
46,5 x 48 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
46,5 x 48 cm.
2 326