VAS, keramik, Herman Kähler, Danmark, 1900-tal.

231548. VAS, keramik, Herman Kähler, Danmark, 1900-tal.

Höjd 19 cm.

Bruksslitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19 cm.

Bruksslitage, nagg.

Antal besök: 5 994