MUNSPEL, HOHNER "SUPER CHROMONICA".

2315442. MUNSPEL, HOHNER "SUPER CHROMONICA".

Tyskland, 1900-talet, i originaletui, etuiet märkt 260 1/2.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 341