EDUARDO BOSCH BANYERAS. Landskap.

2315157. EDUARDO BOSCH BANYERAS. Landskap.

Olja på duk
Signerad och daterad 1978. På baksidan, signerad och daterad
46,5 x 66 cm.

I gott skick. Ram i eboniserat trä.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
46,5 x 66 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 461