FAT, 2 st, "Karneval" respektive "Domino", Stig Lindberg, Gustavsberg.

23150. FAT, 2 st, "Karneval" respektive "Domino", Stig Lindberg, Gustavsberg.

20 x 20 cm.

Bruksslitage, lagning, naggar.

Gör en kostnadsfri värdering!

20 x 20 cm.

Antal besök: 1 530