DJUPMÄTARE, Precisa 4 jewels, Schweiz.

231488. DJUPMÄTARE, Precisa 4 jewels, Schweiz.

Diameter ca. 6 cm.

Repor, fläckar, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca. 6 cm.

Repor, fläckar, nagg.

Antal besök: 1 772