SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.

SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.
2314852. SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.

Längd 133 cm
Kruthorn medföljer.

Bruks och åldersslitage-hårt bruks och åldersslitage
Laddstake och nippel saknas
Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 133 cm
Kruthorn medföljer.

Laddstake och nippel saknas
Ej genomgången.

Antal besök: 981