PIANOPALL. 1900-talets första hälft.

231479. PIANOPALL. 1900-talets första hälft.

Betsat trä.
Höj- och sänkbar.
Diameter 38 cm.
Lägsta höjd 49 cm.

Slitage. Repor och märken.
Lagad med skruv i ena benet.
Spricka i ett ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Betsat trä.
Höj- och sänkbar.
Diameter 38 cm.
Lägsta höjd 49 cm.

Slitage. Repor och märken.
Lagad med skruv i ena benet.
Spricka i ett ben.

Antal besök: 848