ITZCHAK TARKAY (1935-2012). INDIGO CHAPEAU.

2314266. ITZCHAK TARKAY (1935-2012). INDIGO CHAPEAU.

signerad nedan, seriolitografi på papper, 63cm x 64cm, monterad och inramad, 93,5 cm kvadrat totalt
*** med värderingsbevis från Park West Gallery, $650 USD, 08/18/2005.

gott skick, ram med några slag, märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rushbrooks Auctioneers
Antal besök: 417